“Simpozionul – Rolul consilierului juridic în cadrul structurii organizaționale”

Consiliul Director al Asociației Consilierilor „FIDELIS LEGIS” urează tuturor membrilor un sincer LA MULȚI ANI bucurii și împliniri în noul an și are plăcerea ca, împreună cu Direcția pentru relația cu Parlamentul din Ministerul Apărării Naționale să vă invite la Simpozionul cu tema Rolul consilierului juridic în cadrul structurii organizaționale, ce va avea loc în data de 28 ianuarie 2020 la Cercul Militar Național, sala de spectacole (intrarea dinspre BD. Mihail Kogălniceanu), între 12.00 – 14.00 (descarcă invitația).

Simpozionul este urmat de un cocktail oferit cu ocazia împlinirii a 15 ani de la înființarea Asociației Consilierilor juridici „FIDELIS LEGIS”, ce va avea loc în Sala Norvegiană a Cercului Militar Național.

Programul evenimentului este următorul:

• 1200 – 1230 – primirea invitaților;
  • 1230 – 1400 – desfășurarea simpozionului – Sala de Spectacole;
  • 1400 – 1530 – cocktail oferit cu ocazia împlinirii a 15 ani de la înființarea Asociației Consilierilor Juridici „Fidelis Legis” – Sala Norvegiană.

La activitate vor fi invitați să participe persoanele care au condus destinele asociației de la înființare și până în prezent, precum și profesori de la prestigioase facultăți de drept din București.

Rugăm confirmarea de participare până la data de 20.01.2020 pe adresa contact@asaociatiafidelislegis.ro, fax 021.319.57.28 sau la telefon 0769.696.948, persoană de contact Ene Petru-Viorel, secretarul general al asociației.

Conducerea Asociației Consilierilor Juridici “Fidelis Legis”