ANUNŢ – Privind 3.5% din impozitul pe venit pe anul 2021

Home / ANUNŢ – Privind 3.5% din impozitul pe venit pe anul 2021

Vă invităm să donați 3.5% din impozitul pe venit pe anul 2021 către ASOCIAȚIA CONSILIERILOR JURIDICI “FIDELIS LEGIS”, completând PUNCTUL I din formularul atașat și semnând în stânga jos, la rubrica “Semnatura contribuabil”.

Asociația consilierilor juridici “FIDELIS LEGIS” va depune declarația dvs., după primirea prealabilă a acesteia, împreună cu o copie a cărții de identitate, cu condiția ca documentul să fie trimis nu mai târziu de 15.05.2022, pe adresa: ASOCIAȚIA CONSILIERILOR JURIDICI “FIDELIS LEGIS”, str. Bogota nr. 13, sector 1, București, cod 013642.

Totodată, doresc să vă informez că asociația este înscrisă în Registrul entităților/unităților de cult, începând cu data de 29.05.2019, astfel încât poate primi sponsorizări.